Hakkımızda 
 
Yıllardır hizmet verdiğimiz perakende ürün satışı ve enerji sektöründe; önde gelen bir çok marka ile oluşan bilgi ,birikim ve tecrübelerimizi internette de en iyi hizmet ve güven anlayışı ile hizmet vermek için giyim sektöründe DükkanModa olarak faliyete geçirdik. Dukkanmoda.com her zaman %100 müşteri memnuniyetini ve güvenli satışı başarının temeli olarak kabul etmiş ve buna göre yola çımıştır.

Dükkanmoda.com müşterilerine en üst seviyede memnuniyet, en iyi kalitede ürün ve uygun fiyat politikasıyla  olmuştur. 

Dükkanmoda.com veri iletiminde Sistemimizdeki 128 bit SSL sayesinde kredi kartı bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Sipariş işlemlerinin bütün aşamasında tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere bizlerin dahi ulaşabilmesi mümkün değildir.

Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Güvenli Alışveriş, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, Taksit ve daha bir çok avantaj sizleri bekliyor.

Keyifli alışveriler dileriz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR